.NET

Hoşgeldin Bebek Süsleri Nasıl Yapılır?


İngilizcede baby shower olarak kullanıldığı için nasıl bir çeviri yapabilirim bilemedim, ben de Hoşgeldin Bebek başlığını kullandım. :)
Bu yazımda yeni bebek sahibi olan ailelerin eş dost davetlerinde kolayca hazırlayabilecekleri parti malzemelerinden bahsedeceğim.
Yeni bebek için yazdığıma bakmayın, doğum günü, kına, düğün gibi her türlü eğlencede kullanabileceğiniz basit ama güzel fikirler..

Uçan balonları renkli tüllerle sarıp güzel bir dekor yapabilirsiniz...Püsküllü süs perdelerle güzel bir fotoğraf sahnesi yapabilirsiniz. Misafirleriniz bu dekorun önünde fotoğraf çekmeden duramayacak ;) Adım adım yapılışını öğrenmek için TIK TIK...Beyaz çikolata kaplı bisküviler tartışmasız çok havalı olacak ;) Yapılışı için TIK TIK... Renkli karton bardaklar ufak süslemelerle çok tatlı hale gelebiliyor. Mısır patlatıp paketleyerek gelen misafirlerinize ikram edebilirsiniz.


Peçeteler çok basit 2-3 dokunuşla bambaşka bir havaya bürünüyor...


İnternette çok rahat bulabileceğiniz kurabiye kaşelerini kullanarak yaptığınız kurabiyelere istediğiniz yazıları yazabilirsiniz. 


En hoşuma giden fikirlerden biri de bu. Çocuğunuzun zıbınına gelen misafirlerinize imza attırın. Güzel bir hatıra olacaktır.


Marşmelovları çubuklara batırıp misafirlerinize sunabilirsiniz. Özellikle çocuklar bunlara bayılacaktır ;)


Su şişelerinin etiketlerini sökerek yerine tül fiyonklar kullanabilirsiniz. İkramların arasında renk katacaklardır.


Hiç yorum yok