.NET

Whatsapp Çıkartma Nasıl Yapılır? Whatsapp Çıkartma Yapımı


Whatsapp gruplarında enteresan çıkartmalar görmüşsüzünzdür. Kendi çıkartmalarınızı hazırlayıp farklı olma zamanı geldi. Whatsapp'da çıkartma nasıl yapılır? 

Whatsapp'taki çıkartma özelliği  sayesinde artık mesajlarınıza çıkartmalar ekleyebileceksiniz. Mesajlarını renkelenecek. Bu yazımızda size Nasıl Whatsapp Çıkartması Yapılır'ı anlatacağız.

Whatsapp stickerları yapmak için birkaç basit adım var. Herkes whatsapp stickerlarını yapabilecek.

Öncelikle telefonunuza Sticker Maker isimli programı indirmelisiniz. Google Play'de kolayca bulabilirsiniz. Programı indirmek için tıklayın...


Whatsapp'a Nasıl Çıkartma Eklenir Resimli Anlatım


Daha sonra sticker haline getirmek istediğiniz fotoğrafları telefonunuza indirin. Ben bu işlem için İsmail abi'yi seçtim. Abimmm...


Sticker Maker Programını açın. "Create a new stickerpack" linkine tıklayın.

Burada "Stickerpack name" kısmına çıkartma paketinizin adını girin. Bir alttaki "Stickerpack author" kısmına çıkartma paketi sahibinin adını girin. "CREATE" butonuna tıklayın.

Burada en az üç adet fotoğraf seçmeniz gerekiyor. Ben 7 tane seçtim. İlk seçtiğiniz "tray icon" yazan paketinizin simgesi olacak. Eğer onu kullanmak istiyorsanız alttaki kutulara tekrar yüklemelisiniz.

 

ADD TO WHATSAPP butonuna tıklayıp çıkan uyarıya EKLE dedikten sonra yeni çıkartmalarınız whatsappda hazır.


Yeni çıkartmalar nasıl kullanılır? Emoji gönderilen kısmın altında çıkartma simgesi bulunuyor. O simgeye tıkladığınızda ismail abi sizi karşılıyor :) Tek tıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok