.NET

Banyo Fayans Modelleri 2019 Trendleri


Banyonuzun eski demode görünümünden sıkıldınız ve banyonuzu yenilemek mi istiyorsunuz? Aşağıdaki banyo dekorasyon fikirleri size ilham verebilir. 2019 yılının banyo trendleri için yazımızı inceleyebilirsiniz. Ucuza, düşük maliyetlerle banyonuza yeni bir hava katmak mümkün. 

1. Zıt renk geçişlerinin kullanıldığı şık bir banyo


2. Parlak ve gösterişli. Sade bir tasarım seçerek daha gözterişli bir banyoya sahip olabilirsiniz. Fotoğraftaki gibi bir duş teknesi banyonuza büyük bir hava katacaktır.3. Zemin döşemelerini tamamen yenilemek yerine boyayabilirsiniz. Fayans boyamak için çeşitli boyalar ve desen vermek için de bir çok şablon mevcut. İnternet üzerinden bulabileceğiniz şablonlarla yepyeni fayanslar elde edebilirsiniz.


4. Altıgen gibi farklı geometrik şekillerdeki fayanslar artık daha çok tutuluyor. Farklı olmak iyidir.5. Banyonuzun güzel bir manzarası varsa bunu kullanmayı kim istemez? İçeriyi göstermeyen cam filmleri ile kullanırsanız rahatça banyo keyfinizi sürdürebilirsiniz.6. Geniş bir banyonuz varsa koyu renkler de çok güzel duruyor. Armatürleri zıt renklerde seçerseniz banyonuz kendini daha da iyi gösterecektir.7. Desenli mermer kullanımı. Mermer banyo döşemeleri için güzel bir alternatif olabilir. 8. Altıgen formda olan duvar fayansları güzel bir görüntü oluşturur. Tüm duvarları aynı yapmak yerine farklı desenler ve renklerle banyonuzu canlandırabilirsiniz.9. Taş kaplama ile güzel bir duvar elde edebilirsiniz. Bu resimde öne çıkarmak için ahşap desenlerle birlikte kullanılmış.10. Ahşap desenleri ile banyonuza bir dağ evi manzarası verebilirsiniz.11. Modern ve şık görünen küçük bir banyo tasarımı.12. Klasik siyah banyo fayansı. Banyonuz gerçekten çok farklı görünecek. 13. Farklı desenlerle yapılmış yer döşemesi. Güzel görünüyor değil mi?14. Doğal taşlarla modern bir görünüm.


15. Kırmızının canlılığını banyonuza yansıtın.Hiç yorum yok