.NET

Evde Sabun Yaparak Para Kazanmak

Evde sabun yaparak ayda binlerce lira kazanabilirsiniz. Basit ve eğlenceli bu hobinizi paraya dönüştürmenin zamanı artık geldi.

Evde sabun yapmak düşündüğünüzden daha kolay. Evde sabun yaparak para kazanabilirsiniz. Kendi evinizi, hayal gücünüzü ve yaratıcılığınız kullanarak siz de kokulu sabun yapabilirsiniz. Kokulu sabunlar dekoratif amaçlı, doğum günlerinde ya da baby shower partilerinde davetlilere hediye olarak kullanılıyor. Sabundan para kazanmak istiyorsanız sabunun kullanışlı olmasından çok dekoratif olarak güzel görünmesine özen göstermelisiniz. Yaptığınız sabunları güzelce paketleyip süslerseniz satmanız kolaylaşacaktır.

Öncelikle internet üzerinden sabun bazı, silikon sabun kalıbı, istiyorsanız renklendirici ve esans almanız gerekiyor.

Sabun bazını mikrodalga fırında ya da ocakta bir cezve içinde ısıtarak eritin. İçine istediğiniz renklendiricileri ya da esansları atıp karıştırın. Aldığınız silikon kalıplara dikkatlice dökerek doldurun. Kalıba döktüğünüz sabun bazında baloncuklar çıkacaktır. Bir sprey kolonya alarak üzerine iki fısfıs yaparsanız kabarcıklar kaybolacaktır.

İyice kuruyana kadar bekleyin. Sonunda kalıptan dikkatlice çıkardığınızda sabunlarınız hazır. Sipariş almadan önce evde bolca deneyerek deneyim kazanabilirsiniz. Eşinize dostunuza hediye ederek başlayabilirsiniz.


Hiç yorum yok