.NET

Eviniz İçin Gizli Depolama Alanları


Genelde küçük evlerin sorunu aynıdır. Eşyaları koyacak yer bulamazsınız. Küçük evler için saklama, depolama yöntemlerini sizin için derledik. Hem şık hem de kullanışlı bu dekorasyon önerilerine bayılacaksınız.

1. Yatak odasının bir köşesine alçıpan kullanarak bir ayakkabılık yaptırabilirsiniz. Sık kullanmadığınız ayakkabıları bu köşede tutarsınız. 2. Dolabın bir köşesine gizli bir bölme yaparak, anahtar vs. koyabilirsiniz. 
3. Duvar aynasının içinde bir takı dolabı. Aynalı takı dolapları piyasada da çok rahat bulunabilen ürünler. Çok kullanışlı ve şık.
4. Tahta kaşık, kepçe gibi yer kaplayan mutfak aletleri için özel bir bölme yapabilirsiniz.
5. Banyo aynasını kurcalayan misafirlerden yoruldunuz mu? Banyo aynası alışılmışın dışında bir yöne açılıyorsa bulunması hiç kolay olmayacak :)
6. Rafın içine gizli bir çekmece anahtar vs gibi eşyalarınızı koyabilirsiniz.
7. En sevdiğim saklama çözümü. Merdivenler evlerde büyük yer kaplıyor. Gizli merdiven çekmeceleri içine istediğiniz her şeyi yerleştirebilirsiniz. 
8. Yatağınızı 1 metre kadar yükseltip büyük bir dolap yaratabilirsiniz. Küçük evler için mükemmel bir fikir.
9. Bulaşık süngerleri için özel bir bölme.
10. Salonda duvar içerisinde gömülü bir televizyon duvarı. Çok şık görünüyor. 
11. Sehpanın altına yapacağınız bir gizli bölmeye kumandaları koyabilirsiniz. Böylece sürekli ortadan kaybolan kumandaların yerini artık biliyorsunuz :)
12. Buzdolabının yanındaki küçük boşluk dikey raf yönetmi ile muazzam bir saklama alanına dönüşebilir. Konserveleriniz için çok kullanışlı bir bölme.
13. Yine benim en sevdiğim kısım. Merdivenler.. Merdivenler akıllıca kullanıldığında süper saklama alanları haline gelebiliyor.Hiç yorum yok