.NET

Sıla İle Görüntülenen Hazer Amani Kimdir?Sıla ile samimi görüntüleri magazin dünyasını sarsan Hazer AMANİ kimdir?

MasterChef adlı yarışma programı ile adını duyuran usta aşçı Hazer AMANİ sosyal medyanın gündemine oturdu. Hazer Amani kimdir, evli mi, kaç yaşında ve nereli? 

Sosyal medyanın gündemine ilk sıralardan girmesinin ardından Hazer Amani'nin  hayatı merak edilir oldu. MasterChef programının jüri üyelerinden olan ünlü şef ile ilgili bilinmeyen bazı detaylar...

Babası İran'lı annesi Türk olan Hazer Amani 1977 Ankara doğumlu. ODTÜ sosyoloji mezunu. Güney Afrika'da aldığı 3 yıllık aşçılık eğitiminin ardından 4 yıl daha aynı ülkede kalarak baş aşçı oldu. Ardından Türkiye'ye döndü. Türkiye'de 2011 yılında en yaratıcı şef ödülünü aldı.

Hazer Amani 2013 yılında Deniz Mumcuoğlu ile evlendi. 

Otomobil içinde samimi pozlar veren Hazer Amani - Sıla ikilisi gazetecilerin patlayan flaşlarına aldırmadan yollarına devam etti. 

Olaydan sonra bir televizyon programına mesaj atan Hazer Amani "Aşk iddiaları doğru değil. Arkadaşız. Sıla'nın evine gitmedik. Beni Bomonti'ye bıraktılar. Eşimle hiçbir problemim yok. Ama eşimin Sıla ile arkadaşlığı da yok. Buluşmamızın nedeni de işti. Yapımcımız projeden bahsetmemize izin vermediği için detay veremeyeceğim" dedi.

Hiç yorum yok