.NET

Bedava Müzik Nasıl İndirilir?Nasıl yapılır köşemizde bugün "nasıl bedava müzik indirilir" konusunu işliyoruz. Mp3 siteleri genelde güvenilmez oluyor. Virüsler reklamlar bozuk müzikler.. Bir sürü bela ile karşılaşabilirsiniz. Güvenli mp3 indirme yöntemi yok mu peki? Tabii ki var. Youtube kullanarak kaliteli ve bedava müzik indirebilirsiniz.

Bu işlemi yapmanın birden çok yolu var. Youtube'da aradığınız her şarkıyı bulabiliyorsunuz. Bu nedenle mp3 indirmenin en garanti yolu bu.

Mp3 nasıl indirilir, Mp3 indirme programı nereden bulurum gibi sorulara artık gerek kalmadı. Çözüm hemen önünüzde:

Ummy Downloader

Bu programı kullanarak tek tek istediğiniz müzikleri indirebileceğiniz gibi liste yapıp toplu olarak da müzik indirebilirsiniz. Youtube'da gezerken beğendiğiniz şarkıları favori listenize kaydedin, sonra listenin adresini programa yapıştırın. İndir butonuna basın ve yüklenmesini bekleyin. Bu kadar kolay.

Dinlediğiniz şarkının adresini kopyalayıp programa yapıştırırsanız tek tek de şarkı ekleyebiliyorsunuz. İndirme işlemine başlamadan önce dosya türünü MP3 olarak seçmeyi unutmayın. Aksi takdirde program video indirecektir. Bu programı istediğiniz çözünürlükte videoları indirmek için de kullanabiliyorsunuz.


Ummy Downloader Programını İndirin


Hiç yorum yok