.NET

Yaratıcı Selfie Fikirleri


Daha iyi selfieler çekmek ister misiniz? Her gün onlarca selfie çekmek hayatın normal akışından sayılıyor artık. Siz de harika özçekimler yapmak istiyorsanız doğru sayfadasınız. 

Bazı püf noktalarını öğrendikten sonra, selfie çekiminde bir kademe atlayacaksınız. 


Doğru ışığı yakalamak önemli. İyi bir ışık yoksa selfi tam bir fiyasko olabilir. Yüzünüzü fotoğraf karesinin üst köşelerinden birine yerleştirin. Sağ veya sol üst köşede yüzünüz görünmeli. Ortalanmış bir yüz çok sıradan görünecektir. Fotoğrafın durumuna göre alt köşelerden birini de seçebilirsiniz. Farklı açılar deneyin. En doğru açıyı bulana kadar denemeye devam edin. Beğendiklerinizden bir kolaj bile yapabilirsiniz.Eve yeni mi geldin? Bir selfie zamanı! :) Yeni bir evcil hayvanınız mı var? Bir selfie zamanı!  Daha yeni kahve mi aldın? Bir selfie zamanı! Sadece yeni bir şapka mı var? Bir selfie zamanı!


Yüzünüzü göstermek zorunda değilsiniz. Makyaj yapmadınız ya da o andaki görüntünüz hoşunuza gitmedi. Farklı bir fotoğraf verin. Yüzünüzün görünmediği bir fotoğraf da iş görebilir.İyi bir selfie için harika bir arka plana ihtiyacınız var. Bu konuyu atlamazsanız başarıya ulaşacaksınız. Farklı ve benzersiz arka planlar bulun. Sürekli düz bir arka plan bir süre sonra takipçilerinize sıkıcı gelecektir.Hiç yorum yok