.NET

Koronavirüs Planlanmış Bir SenaryoÜnlü Onkoloji Doktoru Yavuz DİZDAR, koronavirüs ile alakalı ezber bozan bir açıklama yaptı. Dizdar açıklamasında şu detaylara yer verdi.

Planlanmış bir senaryo var. Bu planın ne zaman başlatıldığını bilmiyoruz ama elimizdeki en net veri WhatsApp guruplarında kısmen yayılmış durumda. Fotoğraftaki makaleyi dikkatlice okumaya çalışın. (Fotoğraftaki yayının web versiyonu için tıklayın: https://www.nature.com/articles/nm.3985) Yani virüs oluşturulmuş olan bir virüs. Yayın 2015 Aralık ayında çıkartılmış. Bu çalışmayı yapan ekibe Wuhan'daki biyoteknoloji laboratuvarı da dahil, Amerika'da dahil çalışmaya ismini koymuş muhtemelen bir kısmını meslektaşımız olan kişiler var.


Virüs oradan kaza ile mi kaçtı yoksa virüs kasıtlı mı salındı bunu bilmiyoruz. Ama bildiğimiz bir şey var; bu yaşanan hezeyan durumu bilinçli olarak buraya sürüklendi. Bunun içerisinde kısmen Dünya Sağlık Örgütü yer aldı ki, zaten başından beri köpürten başından beri virüsün çok önemli olduğunu, yayılacağını, büyük can kayıplarına neden olacağını iddia eden onlardı. Bu ister istemez çok fazla bir şey bilmeyenler tarafından da kabul edilmek zorunda kaldı. Bu durum önlem aşamasına getirildi. Bunda bir zarar ziyan yok. Ama şunu iyi biliniz ki bu virüs geçecektir, şu an söylenildiği planlandığı gibi olan durum gerçekleşmektedir. Yani belli yaşın üzerine özel olarak yönlendirilmiştir. Evinizde kalmanızı özellikle yaşlarınızı bu durumdan uzak tutmanızın ehemniyetini İtalya örneğinde gördük. Oradaki virüsünde değiştirilmiş olduğuna dair bilgiler oldu. Doğru olup olmadığını bilmiyoruz ama şu demektir ki bir dönem içerisinde dünyada bir değişiklik meydana getirilecek. Bu değişikliği kim istiyor aslında onu da biliyoruz ama hiç girmeyelim fakat planlanmış senaryo sürdürülüyor.

Planlanmış senaryonun içerisinde teyit kuruluşları da dahil olmak üzere küresel sermayenin bir hareketi var. Bu hareket bugüne kadar bildiğiniz ne varsa aslında zamanla gerçekleştirdi. Ben size birkaçını sayayım. Lütfen hafızanızdan bunları çıkarmayın. Çünkü kendinize gelin diye zaman zaman ifade etmemin nedeni bu. Genetik ile oynandı mı oynandı. Bitkilerin genetiği değiştirilirken bize dediler ki böylesi daha iyi, kabul edildi. Tohumlarla ilgili eylemi biliyorsunuz yasaklandı mı yasaklandı. Kabul edildi mi edildi. Diğer aşamalara bakın lütfen uzaktan alışveriş, alışveriş siteleri, televizyon kanallarının çok sayıda erişmesi ve herkesin aslında birbirinin seyretmediği şeylere saplanması. Ertesi gün de biriyle konuşacak konu bulamaması. Bunların hepsi aslında herhalde bir 30 yıldır sürdürülmekte olan planın parçasıydı.

Benim şaşırdığım ise olup olmadığı şu an bile hala tartışılacak -ciddiyetini açısından- bir virüs salgını dünyayı bu kadar büyük bir panik seviyesine çekebilmesidir. Bu aslında Fransız Devrimi sonrasında ki terör saltanatı denen dönemi andırır. Yani öyle bir terör saltanatı estirilir ki insanlar çekilmek zorunda kalırlar mevcut durumun bundan herhangi bir farkı yok.


Hiç yorum yok